17 - (3+6), 4 + (4+4), (13-8) + 5,9 + (10-4),14 - (12-8), (18-9) - 9?

+3
Ответы (1)
  1. 16 февраля, 04:47
    0
    1) 17 - (3+6) = 8. 2) 4 + (4+4) = 12. 3) (13-8) + 5=10. 4) 9 + (10-4) = 15. 5) 14 - (12-8) = 10. 6) (18-9) - 9=0