2 х+3 х 8 х+3 х-х 10 х+7 х-8 х 9 у+2 у-4 у

7 х-4 х

5 у+9 у

6 у-у

х+4 х+5 х

+1
Ответы (1)
  1. 28 декабря, 22:04
    0
    2 х+3 х = 5x

    8 х+3 х-х = 10x

    10 х+7 х-8 х = 9x

    9 у+2 у-4 у = 7x

    7 х-4 х = 3x

    5 у+9 у = 14y

    6 у-у = 5y

    х+4 х+5 х = 10x