Б) 6 у-2 у=25=65

в) 7 х+6 х-13=130

г) 21 т-4 т-17=17

+3
Ответы (1)
  1. 8 сентября, 04:30
    0
    Б) 6y-2y=25+65

    4y=80

    y=20

    или

    4y=25-65

    4y=-40

    y=-10

    в) 7x+6x-13=130

    12x=143

    x=143/12

    г) 21 т-4 т-17=17

    17 т=34

    т=2