1,25: (10-9,82) - 1:2,5

+3
Ответы (1)
  1. 24 января, 09:11
    0
    1,25 : (10 - 9,82) - 1 : 2,5 = 1,25 : 0,18 - 0,4 = 125/18 - 4/10 = (1250-72) / 180 =

    = 589/90 = 6 49/90;