1/2+1/3=?

2/3+1/4=?

5/7-1/6=?

1/8+1/4=?

1/2-5/12=?

1/8+7/12=?

5/9++3/4=?

9/35-3/28=?

+5
Ответы (2)
  1. 16 ноября, 08:30
    0
    1. 5/6

    2.11/12

    3.23/42

    4.3/8

    5.1/3

    6.-11/24

    7. 47/36

    8.3/20
  2. 16 ноября, 10:51
    0
    1/2+1/3=5/6

    2/3+1/4=11/4

    5/7-1/6=23/42

    1/8+1/4=6/16

    1/2-5/12=1/12

    1/8+7/12=17/24

    5/9+3/4=47/36

    9/35-3/28=147/980