2*1=2, 2*2=4, 2*3=6, 2*4=8, 2*5=10, 2*6=12, 2*7=14, 2*8=16, 2*9=18, 2*10=20.

+2
Ответы (2)
  1. 19 июля, 11:25
    0
    4*1=4

    4*2=8

    4*3=12

    4*4=16

    4*5=20

    4*6=24

    4*7=28

    4*8=32

    4*9=36

    4*10=40
  2. 19 июля, 13:11
    0
    3*1=3

    3*2=6

    3*3=9

    3*4=12

    3*5=15

    3*6=18

    3*7=21

    3*8=24

    3*9=27

    3*10=30