16+56-87:43 (57%+38,7)

+1
Ответы (1)
  1. 6 октября, 05:01
    0
    16+56-87:43 (57%+38,7) =

    16+56-87:43*39,27=

    16+56-87:1688,61=

    16+56-0,06=

    72-0,06=

    71,94