37 + (-50) + 22+13 + (-28) + (-37)

+1
Ответы (1)
  1. 22 ноября, 19:07
    0
    37 + (-50) + 22 + 13 + (-28) + (-37) = 37 + (-37) + 22 + (-28) + 13 + (-50) = - 6 + (-37) = - 43.