24*3*9*15=18 24*3*8*9=0 24*3*7*9=47 24*3*7*12=36

+5
Ответы (1)
  1. 3 января, 19:03
    0
    (24 + 3) : 9 + 15 = 18

    24 * 3 : 8 - 9 = 0

    24 : 3 * 7 - 9 = 47

    24 - 3 - 7 + 12 = 36