6 8/10 х - 2 5/10=24 7/10

+4
Ответы (1)
  1. 4 июля, 04:20
    0
    6 8/10 х - 2 5/10=24 7/10

    6 8/10 х = 24 7/10+2 5/10

    6 8/10 х=27 1/5

    х=27 1/5:6 8/10

    х=4