96*7/125+97*11/125-2/125-192*9/125

+3
Ответы (2)
  1. 18 июня, 16:55
    0
    1/125 * (96*7+97*11-2-192*9) = 1/125 * (672+1067-2-1728) = 1/125 * (1739-1730) =

    1/125*9=9/125
  2. 18 июня, 18:43
    0
    5376+8536-0,016-13,824