2 (x-2y) = x-8y 5 (x+y) = 2 (x+y) + 10

+4
Ответы (1)
  1. 6 февраля, 17:32
    0
    2 х-4 у=х-8 у

    2 х-х=-8 у+4 у

    х=-4 у