А) х+8,2/29=12;

б) 5,7/18 - (х-2,5/18) = 1,11/18

+4
Ответы (1)
  1. 21 октября, 05:07
    0
    13/5=2 3/5

    18/11=1 7/11

    37/12=3 1/12

    68/23=2 22/23

    79/12=6 7/12

    83/18=4 11/18