6 : 0,2 - 2/12 · 7/8

+4
Ответы (1)
  1. 14 июня, 05:03
    0
    6:0,2 - 2/12*7/8 = 30-2/12*7/8 = 30-7/48 = 1433/48 = 29 41/48