4 16/25 - (-5 4/15) + (-75/9) - 8 4/75

+4
Ответы (1)
  1. 6 июня, 00:59
    0
    416/25 - (-54/15) + (-75/9) - 84/75=416/25+54/15-75/9-84/75=809/75