2+2

1+1

29392738+0347383948

+5
Ответы (2)
  1. 11 июня, 10:21
    0
    2+2=4

    1+1=2

    29392738+0347383948=64131132
  2. 11 июня, 10:23
    0
    2+2=4

    1+1=2

    29392738+0347383948 = 376776686