25 1/5 - (8 3/4 + 7 1/8)

+4
Ответы (1)
  1. 6 июня, 23:15
    0
    8 3/4+7 1/8 = 8 6/8 + 7 1/8 = 15 7/8

    25 1/5 - 15 7/8 = 25 8/40 - 15 35/40 = 9 13/40