Х-0,18 = (-7,63-0,27)

+4
Ответы (1)
  1. 13 марта, 20:22
    0
    Х-0.18 = (-7.63-0.27)

    х-0.18=-7.9

    х = - 7.9+0.18

    х = - 7.72