5/7*1 13/15+2/3-1 2/5*5/14

+3
Ответы (1)
  1. 7 июля, 04:29
    0
    5/7*28/15=4/3.

    7/5*5/14=1/2

    4/3+2/3-1/2=1 2/6=1 1/3