8000:100*23+406*340 =

+4
Ответы (2)
  1. 17 мая, 15:50
    0
    8000:100*23+406*340 = 80*23+406*340 = 1 840 + 138 040 = 139 880
  2. 17 мая, 16:01
    0
    1) 8000:100=80

    2) 80•23=1840

    3) 406•340=138040

    4) 1840+138040=139880