780000•1000+1000•40000+30000

+4
Ответы (2)
  1. 23 июля, 02:54
    0
    780000*1000=780000000

    1000*40000=40000000

    780000000+40000000=820000000

    820000000+30000=820030000
  2. 23 июля, 05:33
    0
    1) 780000*1000=780000000

    2) 1000*40000=40000000

    3) 780000000+40000000=820000000

    4) 820000000+30000=820030000

    Ответ: 820030000