2,5 + (-4 1/3) + (-1 13/15)

+5
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 21:53
    0
    2,5-4 1/3 - 1 13/15 = 2 15/30 - 4 10/30 - 1 26/30 = - (4 10/30 + 1 26/30) + 2 15/30 = - 6 6/30 + 2 15/30 = - 3 21/30 = - 3,7