1 1/2 - 1/2, 1 1/5-2/5, 1 1/4-3/4,1 1/6-5/6

+3
Ответы (1)
  1. 10 февраля, 12:31
    0
    3/2 - 1/2 = 1

    11/5 - 2/5 = 9/5

    11/4 - 3/4 = 2

    11/6 - 5/6 = 1