10 - (3+5) = (5+5) - 8 = 15 - (7+7) = 20 - (18-8) = (6+6) - (5+4) = (8+9) - 10 - (10-7) = 20 - (7+8) = 14 - (20-13) =

+3
Ответы (1)
  1. 24 октября, 00:06
    0
    10 - (3+5) = 10-8=2 (5+5) - 8=10-8=2 15 - (7+7) = 15-14=1 20 - (18-8) = 20-10=10

    (6+6) - (5+4) = 12-9=3 (8+9) - 10 - (10-7) = 17-10-3=4 20 - (7+8) = 20-15=5 14 - (20-13) = 14-7=7