84:2=6*7 8*9=36*2 669:3>220 20+4<12*3

+5
Ответы (1)
  1. 15 июля, 21:01
    0
    84:2=6*7

    42=42

    8*9=36*2

    72=72

    669:3>220

    223>220

    20+4<12*3

    24<36