24 + (-9) = ? - 60+40=? 0,5 + (-1,5) = ? 3/7 + (-6/7) = ?

+4
Ответы (2)
  1. 15 июля, 14:45
    0
    1) 24 + (-9) = 15

    2) - 60+40=-20

    3) 0.5 + (-1.5) = - 1

    4) 3/7 + (-6/7) = - 3/7

    удачи)
  2. 15 июля, 15:30
    0
    1) 15; 2) - 20; 3) - 1; 4) - 3 / 7