70 - (12-6), 80 - (14-8), 13-9+7, 12-7+9 56 - (40-34), 93 - (50-47

+5
Ответы (2)
  1. 18 мая, 20:29
    0
    50, 58,11,14, - 2,50, 90,
  2. 18 мая, 22:33
    0
    70 - (12-6) = 70-6=64

    80 - (14-8) = 80-6=74

    13-9+7=4+7=11

    12-7+9=5+9=14

    56 - (40-34) = 56-6=50

    93 - (50-47) = 93-3=90