14 6/1 - (8 10/9 - b) b=5 3/2

+4
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 18:22
    0
    14 1/6 (8 9/10 - b) при b=5 2/3;

    89/10-17/3 = 267/30-170/30=97/30;

    85/6*97/30=1649/36=45 29/36