З, 8/11 + 2,6/11 = 5-2,3/8=

+3
Ответы (2)
  1. 23 января, 02:09
    0
    5-2,3/8 = 4,8/8-2,3/8=2,5/8
  2. 23 января, 03:05
    0
    1) 5 14/11 = 6 3/11

    2) 4 8/8 - 2 3/8 = 2 5/8