1,6 - (х-2,8) = (0,27+1,5) - 0,7

+1
Ответы (1)
  1. 28 августа, 08:05
    0
    1.6 - (х-2.8) = (0.27+1.5) - 0.7

    1.6-х+2.8=0.27+1.5-0.7

    -х=0.27+1.5-0.7-1.6-2.8

    -х=-3.33

    х=3.33