5 (5 у-1) - 2,5 у=6,5-0,6 у

+5
Ответы (1)
  1. 31 октября, 04:01
    0
    25 у-5-2,5 у=6,5-0,6 у

    25 у+0,6 у-2,5 у=6,5+5

    23,1 у=11,5

    У=115/231