30*3-32+11-2+43-25=?

+3
Ответы (1)
  1. 22 октября, 12:31
    0
    1) 30*3=90

    2) 90-32=58

    3) 58+11=69

    4) 69-2=67

    5) 67+43=110

    6) 110-25=85