13*7-69+46+81:27*18+17=

29*3-49+27+19*4-59=

72:18*23-43+56:14+96=

+2
Ответы (1)
  1. 29 августа, 14:13
    0
    1) 13*7-69+46+81:27*18+17 = 17

    2) 29*3-49+27+19*4-59 = 59

    3) 72:18*23-43+56:14+96 = 96