0.001^-1/3-2^-2*64^2/3-8^-4/3 + (9^0) ^2

+5
Ответы (1)
  1. 23 августа, 06:04
    0
    10-1/4*16-1/16+1=10-4-17/16=6-17/16=4 15/16