78 37/48 + (39 23/24+14 15/16)

+3
Ответы (1)
  1. 15 октября, 05:55
    0
    1) 39 23/24+14 15/16=53 46/48+45/48=53 91/48=

    2) 78 37/48+54 43/48=132 80/48=133 32/48=133 2/3