3/4-1/2 = 5/6-1/2 = 5/6-1/3 = 3/4-1/8 = 7/10-2/5 = 5/6-5/12 = 13/25-2/5 = 21/50-2/10 = 23/24-3/4 = 27/45-4/15 = 9/12-3/8 = 6/7-2/3 = 5/6-3/7 = 7/11-1/2=

7/8-5/6 = 6/7-1/5=

+3
Ответы (1)
  1. 1 мая, 05:37
    0
    3/4-1/2=3/4-2/4=1/4

    5/6-1/2=5/6-3/6=2/6=1/3

    5/6-1/3=5/6-2/6=3/6=1/2

    3/4-1/8=6/8-1/8=5/8

    7/10-2/5=7/10-4/10=3/10

    5/6-5/12=10/12-5/12=5/12

    13/25-2/5=13/25-10/25=3/25

    21/50-2/10=21/50-10/50=11/50

    23/24-3/4=23/24-18/24=5/24

    27/45-4/15=27/45-12/45=15/45=1/3

    9/12-3/8=18/24-9/24=9/24=3/8

    6/7-2/3=18/21-14/21=4/21

    5/6-3/7=35/42-18/42=17/42

    7/11-1/2=14/22-11/22=3/22

    7/8-5/6=21/24-20/24=1/24

    6/7-1/5=30/35-7/35=23/35