36-20+16*3 92: (85-62) * 10

+5
Ответы (2)
  1. 16 ноября, 21:06
    0
    36-20+16*3=64

    1) 16*3=48

    2) 36-20=16

    3) 16+48=64

    92: (85-62) * 10=40

    1) 85-62=23

    2) 92:23=4

    3) 4*10=40
  2. 16 ноября, 21:40
    0
    1) = 64

    2) = 40

    все правильно) через калькулятор