32 км405 м+17 км934 м, 18 см-3 см4 мм, 4 кг200 г-2 кг320 г, 5 ц34 кг+8 ц85 кг

+3
Ответы (1)
  1. 24 августа, 00:11
    0
    1. 32 405+17 934=50 339 (м) = 5 км339 м

    2.180-34=145 (мм) = 14 см5 мм

    3.4 200-2 320=1 880 (г) = 1 кг880 г

    4.534+885=1 419 (кг) = 14 ц19 кг