33+8+17+42; 5+23+25+27; 40+16+10+24

+3
Ответы (1)
  1. 25 августа, 07:44
    0
    33+8+17+42=50+50=100;

    5+23+25+27=50+30=80;

    40+6+10+24=30+50=80.