2+2*6+548245-555-5575555-555+5255

+4
Ответы (1)
  1. 21 декабря, 10:54
    0
    2+2*6+548245-555-5575555-555+5255=4145

    1) 2*6=12

    2) 12+2=14

    3) 548245+14=548259

    4) 548259-555=547704

    5) 547704-548259=-555

    6) - 555-555=-1100

    7) - 1100+5255=4145

    Ответ: 4145