Екы машина бырдей жылдамдыкпен журды. 1-шы машина 195 км кашыктыкты 2-шы машинанын 325 км ды жургкныне караганда 2 саг кем журды. 2-шы машина 325 км кашыктыкты неше сагат журды

+5
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 18:46
    0
    Х - скорость машин

    195/х = 325/х - 2

    195 = 325 - 2 х

    2 х = 130

    х = 65 км/час

    Время 2-й машины

    325/65 = 5 часов