1 1/3-2/3=

1 7/8-1/4=

+1
Ответы (2)
  1. 16 июля, 16:41
    0
    1 1/3 - 2/3 = 4/3 - 2/3 = 2/3

    1 7/8 - 1/4 = 1 7/8 - 2/8 = 1 5/8
  2. 16 июля, 16:47
    0
    1 1/3 - 2/3 = 4/3 - 2/3 = 2/3

    1 7/8 - 1/4 = 15/8 - 1/4 = 13/8 = 1 5/8