4 1/2 • 4/9 + 4/9 • 1 1/2

+5
Ответы (1)
  1. 10 марта, 23:45
    0
    4 1/2 • 4/9 + 4/9 • 1 1/2=4/9 * (4 1/2+1 1/2) = 4/9 * 6 = 8/3 = 2 2/3