6 + 5/13 =

6/57 + 4 =

+3
Ответы (2)
  1. 1 июля, 10:59
    +1
    1) 6+5/13=6 5/13

    2) 6/57+4=4 6/57
  2. 1 июля, 11:16
    +1
    6 + 5/13 = 6 5/13

    6/57 + 4 = 4 6/57