6+8+4+8-7+5-7-3-6+6=

+1
Ответы (2)
  1. 15 июля, 00:02
    0
    6+8+4+8-7+5-7-3-6+6=14

    6+8=14

    14+4=18

    18+8=26

    26-7=19

    19+5=24

    24-7=17

    17-3=14

    14-6=8

    8+6=14
  2. 15 июля, 01:33
    0
    6+8=14

    14+4=18

    18+8=26

    26-7=19

    19+5=24

    24-7=17

    17-3=14

    14-6=8

    8+6=14

    Ответ: 14