11-6 2/3,8-3 2/7,5 6/13-2

+3
Ответы (1)
  1. 8 апреля, 08:42
    0
    11-6 2/3=10 3/3 - 6 2/3 = 4 1/3,

    8-3 2/7=7 7/7 - 3 2/7 = 4 5/7,

    5 6/13-2 = 3 6/13