7-5 1/4, 6₋5 2/3,12₋9 3/8

+3
Ответы (1)
  1. 31 августа, 02:14
    0
    7-5 1/4=6 4/4 - 5 1/4 = 1 3/4,

    6₋5 2/3=5 3/3 - 5 2/3 = 1/3,

    12₋9 3/8 = 11 8/8 - 9 3/8 = 2 5/8