1 + 1

2 + 2

3 + 3

4 + 4

5 + 5

7 + 7

+5
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 22:52
    0
    1+1=2

    2+2=4

    3+3=6

    4+4=8

    5+5=10

    7+7=14