7934+84814-9421/1 + (4933+1223)

+2
Ответы (2)
  1. 22 мая, 02:53
    0
    7.934 + 84.814 - 9.421 : 1 + (4.933 + 1.223) = 89.483

    1) 6.156 2) 9.421 3) 92.748 4) 83.327 5) 89.483
  2. 22 мая, 03:33
    0
    1. 4.933+1.223=6.156

    2. 9.421/1=9.421

    3.84.814+7.934=92.748

    4.92.748-9.421=83.327

    5. 83.327+6.156=89.483