1 дм2 см+5 м48 см=? 1 дм55 см+5 м48 см=? 4 м50 см+5 м48 см=? 5 кг350 г-1 кг500 г=? 5 кг350 г-2 кг 7 г=? 5 кг 350 г-3 кг 750 г=? шыгарып комектесинизши. Рахмет

+5
Ответы (1)
  1. 26 декабря, 19:19
    0
    1 дм 2 см + 5 м 48 см = 560 см.

    1 дм 55 см + 5 м 48 см = 613 см.

    4 м 50 см + 5 м 48 см = 638 см.

    5 кг 350 г - 1 кг 500 г = 3 850 г.

    5 кг 350 г - 2 кг 7 г = 3 343 г.

    5 кг 350 г - 3 кг 750 г = 1 600 г.